Ředitelka školy Mgr. Magda Střelská vyhlašuje podle zákona č. 561/2004 Sb., v platném znění, a dalších souvisejících předpisů, volby do školské rady Základní školy, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace z řad zákonných zástupců žáků na den 5. 11. 2024 od 17:00 hodin v době konání třídních schůzek.

Návrhy kandidátů je třeba poslat nejpozději do 22. 10. 2024 do 10:00 hodin na e-mailovou adresu ZŠ: info@zsmutenicka.cz.

Jména kandidátů budou zveřejněna na webových stránkách nejpozději dne

1. 11. 2024.

Ředitelka školy jmenuje dle platného Volebního řádu tříčlennou volební komisi.

Volby se konají tajným hlasováním na základě rovného a přímého volebního práva tj. vhozením upraveného hlasovacího lístku do volební urny a třídní důvěrník ji předá volební komisi.

Jména zvolených kandidátů budou zveřejněna na webových stránkách školy. Z voleb vzejdou tři členové školské rady  z řad zákonných zástupců.

Funkční období trvá tři roky.

Členství ve školské radě je čestnou funkcí.

V Brně dne 20. 9. 2024

Mgr. Magda Střelská