V době příprav na konání krajských voleb se v pátek 20. září přesunuli žáci všech tříd 1. stupně a přípravné třídy na školní hřiště. Paní učitelky z 5. tříd si zde totiž se svými žáky pro ně připravily sportovní dopoledne. Asi padesátka páťáků držela službu u šestnácti stanovišť, u kterých se postupně střídali všichni žáci z nižších ročníků a horlivě plnili připravené sportovní úkoly. Postupně si tak vyzkoušeli zajímavé disciplíny, jakými byly chůze na chůdách, překážkový běh, skákání v pytli, hod míčkem na cíl či chůze po třech nohách. Celé dopoledne se neslo v duchu veselí, zábavy a radostného dovádění dětí. Ty byly za splnění všech disciplín odměněny drobnou sladkostí, stejně jako páťáci za svoji zodpovědnou službu na svém stanovišti. Učitelé i žáci byli velmi spokojeni a už teď se těší, až se bude tato vydařená akce v budoucnu opakovat.

Autor: Bc. Sabina Holcmanová

Foto: Mgr. Tereza Kučerová

Pro zájemce přikládáme odkaz na fotogalerii z celé akce.