Ve středu 29. listopadu se na naší škole uskutečnil taneční workshop s názvem Roztančená škola. Žáci od 1. do 5. třídy se během dopoledne prostřídali v tělocvičně, aby rozvíjeli svoji uměleckou gramotnost prostřednictvím moderních tanečních sestav. V průběhu jedné hodiny se děti stihly pořádně zahřát, rozcvičit se, naučit se 3 taneční sestavy na oblíbené písničky, posílit své svaly a na závěr i krátce relaxovat.

A jak se taneční workshop, který byl financován z projektu OP JAK, líbil samotným dětem?

„Bylo to super, protože mám ráda tancování a sport. A byly tam moc pěkné sestavy.“ (Adélka)

„Dnešní program byl super. Sice to bylo únavné, ale zábavné. Hrály tam různé písničky, na které jsme se postupně učili tančit. Bylo to fakt super.“ (Fanda)

„Bylo to dobré a zajímavé a moc jsem se bavila.“ (Anetka)

„Jako bylo to dobré, ale mně se zdálo, že ty tanečky byly moc lehké, představovala jsem si, že to bude něco těžšího. (Sofiia)