Letošní školní ples se dá nazvat jako jeden z nejlepších školních plesů na této škole. Ples byl zahájen proslovem minulé královny a krále plesu.

Program obsahoval velmi zábavné a originální hry připravené třídou 9. A. Občerstvení bylo požehnaně a každý návštěvník si mohl vybrat svoji pochoutku. Učitelé byli na přivítanou obdarováni domácími dortíky.

Samotný play list byl velmi obsáhlý a velice zábavný. O tom svědčilo i to, že byl stále plný parket. Nechybělo ani předtančení v podání našich roztleskávaček a s vystoupením stepu vystoupila i Karolína Lásková. Dalo by se říct, že každý si na plese přišel na své.

Jako král školního plesu byl zvolen Adam Fořt a královnou se stala Chiara Guerra. Přejeme jim, aby se v příštím roce jejich ples povedl tak jako ten letošní.

PhDr. Marcela Kuchyňková