Dne 2. 9. odstartoval nový školní rok 2024/2025.  Na ZŠ Mutěnické jsme přivítali dvě třídy prvňáčků, kteří se těšili na svůj první den ve škole. Jejich velký den začal na školní zahradě, kde bylo připraveno slavnostní přivítání prvňáčků a jejich rodičů. Slavnostního zahájení se účastnili kromě pedagogických pracovníků také paní starostka Mgr. Jitka Ivičičová a místostarosta Mgr. Jiří Karásek, kteří dětem předali pěkné dárečky, které je potěšily.  Na programu se podílely i naše Mažoretky a roztleskávačky, které obohatily program svým tanečním vystoupením pod vedením paní vychovatelky Hany Blažkové.

Následný program pro prvňáky a jejich rodiče pokračoval v jejich třídách, kde je přivítaly jejich třídní učitelky Mgr. Edita Záhořáková a Mgr. Klára Novosádová. Žáci v doprovodu svých rodičů se poprvé usadili do školních lavic v krásně připravených třídách, které hrály všemi barvami.

Po té co si prohlédli svoji třídu seznámili se s třídními učitelkami, které jim předaly uvítací listy.

Děti si odnesly ze školy pomůcky pro 1. ročník a na památku barevné balónky s názvem školy a :-). Prvňáčkům přejeme úspěšný start do nového školního roku, spoustu nových zážitků, kamarádů a radost z učení.

Třídní učitelky 1. tříd