Dobrý den,

posíláme pozdrav ze školy v přírodě. Máme se fajn, jsme zdraví a v pořádku 😊!

Cesta rychle ubíhala, a tak jsme již v pravé poledne zasedli v restauraci k obědu. Po poledním klidu jsme poprvé navštívili hotelový bazén, kde proběhlo poučení o bezpečnosti a rozřazení do družstev. Před večeří jsme si udělali procházku kolem zdejšího rybníku. Tu jsme si zpestřili naučnou stezkou, která rybník lemuje. Po luxusní večeři v podobě „švédských stolů“ jsme se pobavili při programu z celotýdenní hry TV Sněžné. Jednotlivé televizní štáby si vymyslely a sehrály mnohdy i vtipné reklamy a upoutávky na filmy. Potom již děti vlezly do postýlek a všechny klidně spaly až do rána.

V úterý se plavalo dopoledne i odpoledne. Po plavání jsme se vypravili do blízkého lesa, kde si děti zasoutěžily a v terénu hledaly dvojičky televizního pexesa. V rámci pořadu „Bydlení je hra“ postavily také domečky z přírodních materiálů. Před spaním si televizní štáby posílaly tajnou obrázkovou zprávu.

Dnešní den je takový upršený, což nám ale určitě nesebere dobrou náladu. V dopoledním plaveckém bloku probíhal trénink na potápění – zadržení dechu pod vodou. Děti si také zadováděly s pestrými plaveckými pomůckami – projížděly se na pontonech, hopsaly na „nudlích“, sestavovaly rozličná plavební vozítka …

Zdraví Vás vaši plaváčci 😊