Vážení rodiče,

dnes ráno došlo na pozemku školy k havárii vody, vodárny byly nuceny zastavit přívod vody v celém areálu školy. Z tohoto důvodu jsme museli přijmout následná opatření:

– žáci prvního stupně budou přemístěni na Bzeneckou 23 do společenského sálu Pálava. Oběd budou mít ve 12:35 na naší škole. Nedružinové děti, budou ze školy odcházet v časech běžného ukončení vyučování.

– družinové děti jdou po obědě zpět na Bzeneckou 23. Prosíme vyzvedněte si děti co nejdříve, od 13:30 maximálně do 15 hodin na Bzenecké 23. V případě nejasností ohledně vyzvedávání z družiny, volejte vedoucí vychovatelku paní Blažkovou na tel. 606 206 327.

– žáci druhého stupně budou s třídními učiteli mimo školu na Vinohradech a v okolí, hygienické zázemí budou mít na Bzenecké 23. Celý druhý stupeň půjde v 11:40 hodin na oběd. Prosíme rodiče o souhlas na Edookit třídnímu učiteli, že dítě může jít samo po obědě domů. Bez souhlasu zůstává dítě ve škole dle rozvrhu bez odpoledního vyučování. Odpolední vyučování je zrušeno. Kroužky pořádané na ZŠ Mutěnická jsou také zrušeny.

Sledujte, prosím, dále Edookit, web školy, Facebook školy, abyste znali aktuální informace. Pokud se havárie včas neopraví, budeme nuceni vyhlásit na další den ředitelské volno.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Magda Střelská