V pondělí 30. září se vybraní žáci a žákyně 4. a 5. tříd zúčastnili florbalového turnaje Čejka cup, který uspořádala ZŠ Čejkovická.

Náš nově sestavený tým vstoupil do turnaje vítězně díky brance Tomáše Hegra, kterou dal domácímu týmu v první minutě. Další gól se nám bohužel už nepodařilo vsítit, přesto jsme uhráli jednu bezbrankovou remízu proti Komárovu. Ve zbývajících dvou zápasech nás soupeři z Horníkové a Slatiny jednoznačně přehráli. Skončili jsme tedy na čtvrtém místě a už se těšíme na další turnaj Čeps cup.

text i foto: Mgr. Tereza Kučerová

V úterý 1. 10. Čejka Cup pokračoval turnajem žáků a žákyň II. stupně.

Hoši
ZŠ Mutěnická – ZŠ Holzová 0:6
ZŠ Mutěnická – ZŠ Čejkovická 3:5
ZŠ Mutěnická – ZŠ Horníkova 2:4