Ve čtvrtek 3. 10. se vybraní žáci naší školy zúčastnili atletických závodů „Atletika se vrací za Lužánky“. Akce proběhla na legendárním atletickém stadionu za záštity magistrátu města Brna. Závodů se zúčastnilo 17 škol z celého Brna. Soutěžilo se v týmové soutěži chlapců a dívek (4. – 7. ročník) v disciplínách: sprint na 60 m (4. ročník), hod míčkem (5. ročník), skok daleký (6. ročník), běh na 600 m (7. ročník).

Naše výběry se vydaly ze všech sil, nakonec to stačilo na konečné 14. místo mezi zúčastněnými školami.

Tým dívek:

Johana Juřicová (4. B), Eliška Wildová (5. A), Kateřina Brabcová (6. A), Viktorie Švarcová (7. A)

Tým chlapců:

Jiří Sovadina (4. A), Dominik Nečas (5. B), Miroslav Koukal (6. B), David Mareš (7. B)

Mgr. Lukáš Musil